Chci být partnerem

Děkujeme za váš zájem...

Produktové služby

specializované služby

VUMS DataCom je dlouholetým distributorem s přidanou hodnotou působícím na českém telekomunikačním trhu. Po celou dobu se snažíme naslouchat potřebám našich odběratelů, ať už se jedná o nadnárodní společnost či lokálního poskytovatele internetu v regionu.

Plně si tudíž uvědomujeme, jak důležitá je spolehlivost našich technologií, vždyť na jejich fungování jsou závislé práce tisíců uživatelů. Pokazit se však může každá technologie, jakkoli vyspělá. Proto nabízíme produktové služby snižující dopady problémů v sítích na fungování aplikací uživatelů. Jejich přehled naleznete níže.

MÁM ZÁJEM O TUTO SLUŽBU
mám zájem o tuto službu

Děkujeme za váš zájem...

Více

„Komplexní řešení datových komunikací“

Naše řešení datových komunikací umožní aplikacím, aby opravdu pomáhaly vašemu podnikání.

nabídka služby

Garantované držení náhradních dílů

Vzhledem k rozmanitosti výrobků a kmitočtových pásem si ne každý operátor může dovolit zakoupit vlastní náhradní spoje, proto už řadu let poskytujeme našim odběratelům službu garantované zápůjčky náhradních dílů v případě poruchy.

Princip služby

 • Pro potřeby rychlého zapůjčení udržujeme vlastní sklad náhradních dílů. Příslušný díl se zaručujeme zapůjčit pro zajištění funkčnosti spoje v případě technické závady na dodaném zařízení, a to na celou dobu opravy originálního dílu.
 • Opravený díl v záruce se vrací zpět uživateli, zapůjčený díl zpět do našeho skladu.
 • Náhradní díl poskytnutý výměnou za díl po záruce se zpětně nevyměňuje, ušetříme tak jeden plánovaný výpadek a výjezd technika.

Parametry služby

 • Minimální rozsah sady náhradních dílů je specifikován přílohou ke smlouvě. Dokážeme tak omezit službu pouze na produkty, které jsou pro uživatele klíčové.
 • Náhradní díly jsou uloženy na dohodnuté adrese v Praze.
 • Náhradní díly jsou na žádost uživatele zpřístupněny do 2 hodin od nahlášení v pracovních dnech v průběhu běžné pracovní doby, resp. do 4 hodin mimo tuto dobu, a to po 365 dní v roce, 24 hodin denně.
MÁM ZÁJEM O TUTO SLUŽBU
nabídka služby

PoC

Proof of Concept neboli prokázání funkčnosti řešení je činnost, jejímž hlavním účelem je demonstrovat funkčnost daného řešení v praxi. Před samotným PoC by mělo být jasně definováno, co je účelem daného PoC. Výsledkem samotného PoC je přesvědčit uživatele o slibovaných kvalitách a vlastnostech testovaného řešení.

MÁM ZÁJEM O TUTO SLUŽBU
nabídka služby

Služby pro technologické partnery

VUMS Datacom zastupuje významné světové technologické společnosti pro které vykonává:

 • Outsourcing obchodní organizace
 • Reprezentace technologických společností v Čechách, na Slovensku a na mezinárodním trhu
 • Vytváření obchodních vertikál podle potřeb technologického partnera
 • Design řešení a obchodních případů pro potřeby trhu
 • Konzultace spojené s přechodem od klasických komunikací ke službám s vysokou QoE
MÁM ZÁJEM O TUTO SLUŽBU
nabídka služby

Konzultační činnost

Našim obchodním partnerům poskytujeme konzultační činnosti, jakými jsou například nastavení správných konfigurací zařízení, optimalizace chodu síťových prvků, poradenská činnost, analytické práce, vedení a příprava projektu, samotná instalace zařízení, provozní dohled a mnoho dalšího. Veškeré tyto činnosti jsou uzpůsobeny potřebám partnerů individuálně na míru k jejich maximální spokojenosti.

MÁM ZÁJEM O TUTO SLUŽBU
cross