Chci být partnerem

Děkujeme za váš zájem...

Whalebone Immunity 

webináře pro naše partnery

S radostí vás zveme na dva webináře Whalebone Immunity, které vám poskytnou důležité informace, znalosti a dovednosti o tomto inovativním produktu. Těšíme se na to, že vám představíme naši novou roli
distributora Whalebone Immunity a poskytneme vám informace o novém partnerském programu, díky kterému získáte jedinečné výhody a podporu při prodeji Whalebone Immunity.


Nemůžeme se dočkat, až vás na našich webinářích přivítáme. Připojte se k nám a získejte cenné znalosti o kybernetické bezpečnosti a našem novém partnerském programu pro Whalebone Immunity.

chci se registrovat
Registrace

Děkujeme za váš zájem...

Více
Whalebone
webinář

Whalebone Immunity úvodní školení

  • Datum: 16. listopadu 2023
  • Čas: 10:00 – 11:00
  • Místo: online
  • Přednášející: Roman zavadil


Toto úvodní školení je ideálním místem pro získání základního porozumění Whalebone Immunity a jeho výhodám. Prezentující pan Roman Zavadil vás
provede klíčovými koncepty a ukáže vám, jak tuto technologii maximálně využít v ochraně sítí.

Roman Zavadil

Celou svou profesní dráhu se věnuje obchodu, přičemž více jak 20 let pomáhá zákazníkům a partnerům v oblasti bezpečnosti dat se zaměření na rizika, která představují samotní uživatelé – jeden klik může uživatele či přímo vaši firmu stát nemalé peníze. Jen za první polovinu tohoto roku bylo „okradeno“ 31 tisíc uživatelů se škodou vyšší než 670 milionů korun.

webinář

Whalebone Immunity technické školení

  • Datum: 23. listopadu 2023
  • Čas: 10:00 – 11:30
  • Místo: online
  • Přednášející: Adam Měrka

Na tomto technickém školení se od pana Adama Měrky dozvíte vše, co potřebujete vědět k implementaci a provozování Whalebone Immunity na klientových sítích. Budete mít možnost položit otázky našim odborníkům a získat hluboké znalosti o této úžasné technologii.

Adam Měrka

Je technický konzultant ve společnosti Whalebone. Během své kariéry pomáhal desítkám podniků a poskytovatelů internetových služeb nasadit a udržovat ochranné DNS servery a zároveň identifikovat a eliminovat hrozby v jejich sítích. Předtím pracoval v různých odvětvích, jako je finanční sektor a vývoj podnikového softwaru, kde získal pochopení pro výzvy, kterým čelí moderní podniky při integraci nových nástrojů a technologií.

cross