Chci být partnerem

Děkujeme za váš zájem...

Roadshow pro ISP

Říjen 2023

Připravujeme podzimní roadshow pro ISP, kde vám představíme několik novinek z našeho portfolia, které by vás coby ISP měly nebo alespoň mohly zajímat. Budeme mluvit a věříme i společně diskutovat, otázky zabezpečení sítě, provozu a o tom, jak mít lepší přehled o tom, co se ve vaší síti děje. Prezentované technologie se navzájem prolínají a směřují k robustnímu řešení pro každého ISP.

Konkrétně budeme mluvit o DNS Security, díky které lze předejít nežádoucímu zatížení sítě či komplikacím při dodržováním legislativních požadavků. Zaměříme se na koncept monitorování správného fungování sítě včetně možností použití algoritmů pro omezení nebo prioritizaci síťového provozu.

Ať už to je, či není náhodou, technologie o kterých budeme mluvit nejvíce - Whalebone, Flowcutter a Netx - jsou lokální s největším uplatněním právě u českých ISP. Je pro nás potěšením vás s nimi seznámit a společně je rozvíjet.

REgistrovat
mám zájem o tuto službu

Děkujeme za váš zájem...

Více

Tématické okruhy

  • DNS Security: zabezpečený DNS resolver Whalebone Peacemaker vám umožní zjistit, kolika zákazníkům snižuje malware rychlost připojení, a jednou pro vždy tento problém vyřešit. Zjednodušte si management sítě, přineste zákazníkům bezúdržbové kyberbezpečnostní řešení a získejte tak tržní výhodu proti konkurenci. Navíc si můžete otevřít nový zdroj příjmů díky placenému filtrování obsahu. 
  • Anomálie v sítích ISP - Ukážeme konkrétní příklady toho, co může FLOWCUTTER v síti ISP detekovat. Navrhneme koncept monitorování zdraví sítě.  
  • Infrastructure as a code - IaaC je zjednodušeně koncept, který automatizuje management infrastruktury. Pomocí IaaC nástrojů je možné FLOWCUTTER implementovat, konfigurovat,a řídit SW verze. 
  • Shaping - současné algoritmy a standardy - řada ISP se v rámci své provozní praxe setkává s požadavkem omezit nebo prioritizovat síťový provoz uživatele. V rámci prezentace se podíváme na současné algoritmy, které lze pro tyto účely použít, rozdíly mezi nimi a jakým způsobem umožňují vylepšit uživatelskou zkušenost. 
  • Data Retention - nejen o legislativních požadavcích, ale také například o párování záznamů provozu před a za NATem pro účely DR vyhlášky. 
  • Novinky v oblasti mikrovln Ceragon a Siklu - budeme mluvit nejen o tom co je nového, ale také o konkrétním nasazení nekterých novinek našimi zákazníky.

Práce i zábava...

Budeme rádi, když se k nám po skončení prezentační části přidáte a užijete si s námi menší společensko-sportovně-gurmánskou zábavu na každé lokalitě, kde jsme si pro vás přichystali buď Wellness, bowling, bojovou hru nebo grilovačku. Po přihlášení vám upřesníme, která z těchto zábav bude probíhat na daném místě.

Jak se zúčastnit?

Máte zájem se naší roadshow zúčastnit?

Kdy?

 

V případě zájmu o účast na Roadshow pro ISP, prosíme navštivte tyto stránky, kde se můžete registrovat na konkrétní termín.

cross