Chci být partnerem

Děkujeme za váš zájem...

Ceragon přebírá Siklu

dva naši dodavatelé se spojili

Koncem října 2024 oznámily obě firmy uzavření dohody o akvizici Siklu firmou Ceragon Networks. Oficiální tiskovou zprávu je možno si přečíst zde.

Pro většinu našich zákazníků to není překvapením. Spojení dvou Izraleských firem proti mnohem větším konkurentům je přirozeným vyústěním dlouhodobé stability Ceragonu a dravosti Siklu. Ani portfolia obou firem se příliš nepřekrývají, zatímco Siklu je dominantní na poli halfduplexních spojů a 60GHz PtMP řešení, Ceragon je tradičně silný v mikrovlnách. Spojení obou se zdá být logickým krokem v posílení pozice na celosvětovém trhu.  

mám zájem o tuto službu

Děkujeme za váš zájem...

Více

Co to znamená pro naše zákazníky?

Co to znamená pro Vás, naše zákazníky a uživatele jedněch či druhých produktů? Podle interních dohod se nejméně v průběhu roku 2024 nebude nic zásadního měnit. Obě firmy budou fungovat samostatně jako dosud, všechny produkty budou dál vyráběny a dodávány na trh, vývoj a podpora budou poskytovány jako doteď.

Všechny následné změny budou včas oznámeny, vždy bude dána dostatečná lhůta na reakci, a pokud bude ukončena výroba některého z produktů, jeho technická podpora, hlavně servis, vždy bude pokračovat minimálně ještě pár let. Nikdo se tedy nemusí bát, že by se z některého ze spojů dodávaných Siklu nebo Ceragonem stala nepotřebná hrouda železa.

Jsme tady pro vás

Současně Vás chceme ujistit, že VUMS DataCom je partnerem a distributorem řešení obou výrobců a zůstane jim i po ukončení fúze. Zatímco kolem nás probíhají akvizice jako na běžícím pásu, VUMS DataCom je již více než 30 let stálicí českého trhu.
Těšíme se na další spolupráci s Vámi!

Za tým VUMS DataCom

Martin Buroň
ředitel zákaznických služeb

cross