Chci být partnerem

Děkujeme za váš zájem...

Network Detection and Response

Moderní přístup ke Kybernetické bezpečnosti

V dnešní době jsou podniky vystaveny stále sofistikovanějším kybernetickým hrozbám, a proto je nezbytné mít v provozu efektivní systémy pro rozpoznání a reakci na síťové útoky. Kybernetické útoky na počítačové systémy a sítě firem jsou dnes spíše pravidlem než výjimkou. Proč se tak děje? Možnosti pro kybernetické útoky se neustále množí, ale ochrana firem často zůstává stejná po mnoho let. Na základě průzkumu Česka v datech realizovaného agenturou IPSOS a publikovaného na webu ceskovdatech.cz vyplývá, že minimálně čtvrtina českých firem nemá dostatečné kybernetické zabezpečení a další desetina ani nemá přehled o svém zabezpečení. V roce 2022 čelila kybernetickým útokům více než třetina českých firem a je známo, že se počty kybernetických útoků stále zvyšují. V Česku jejich množství za poslední tři roky narostlo o pětinu, celosvětově až o třetinu, jak vyplývá z analýzy projektu Evropa v datech.

Jednou z technologií, která nyní hraje klíčovou roli v kybernetické bezpečnosti, je Network Detection and Response (NDR), která útoky dokáže rozpoznat již v době, kdy jsou vyvíjeny, a  zastavit je “hned v zárodku”. Přijímá automatická opatření dříve, než může útočník dosáhnout škodlivého efektu. 

Registrovat na webinář
Registrace

Děkujeme za váš zájem...

Více

Co je to Network Detection and Response?

NDR představuje přístup ke kybernetické bezpečnosti, který zdůrazňuje detekci anomálií a chování v síti. Na rozdíl od tradičních bezpečnostních řešení, založených na ochraně perimetru a end pointů, NDR umožňuje identifikovat neznámé hrozby a pokročilé útoky díky neustálému monitorování všech síťových aktivit v kombinaci s rychlostí strojového učení.

Výhody NDR pro Vaši firmu 

 1. Zvyšuje úroveň ochrany: Efektivní detekce hrozeb a rychlá reakce snižují riziko úspěšného útoku. 
 2. Lepší využití IT zdrojů: Díky informacím z analýzy chování sítě mohou administrátoři optimalizovat využívání IT prostředků. 
 3. Pokročilé automatizace procesů NDR nástrojů snižují zátěž správců sítí. 
 4. Kompatibilita s moderními infrastrukturami: Bez ohledu na to, zda vaše firma využívá koncová zařízení, servery nebo cloudové technologie, NDR poskytuje kvalitní ochranu. 
detailní popis

Gatewatcher: NDR Produkt pro Českou republiku

Jsme hrdým distributorem jedinečného NDR produktu pro český trh - Gatewatcher.  Gatewatcher je lídrem v detekci kybernetických hrozeb, který od roku 2015 chrání kritické sítě firem a veřejných institucí po celém světě. Svými nabízenými řešeními Network Detection and Reasponse (NDR) a Cyber Threat Inteligence (CTI) dokáže rychle rozpoznat a reagovat na jakékoliv kybernetické útoky. Díky sjednocení strojového učení s dynamickými analytickými technikami Gatewatcher poskytuje v reálném čase všestranný pohled na hrozby, pokrývající jak cloudovou, tak on-premise infrastrukturu. 

 

Klíčové vlastnosti Gatewatcher NDR: 

 • Špičková detekce hrozeb: Gatewatcher využívá inteligentní metody detekce a analýzy k odhalení i těch nejsofistikovanějších kybernetických hrozeb. 
 • Real Time: Rychlá detekce a reakce na hrozby v reálném čase zajišťuje minimální dobu odezvy. 
 • Škálovatelnost: produkt je navržen tak, aby byl vhodný pro firmy všech velikostí. 
 • Snadné nasazení: Bezproblémová instalace do existující infrastruktury bez nutnosti integrace. Společně s kolegy z firmy Gatewatcher pro vás máme nachystanou sérii dvou webinářů na kterých se dozvíte podstatu NDR a seznámíme Vás s pokrokovou technologií Gatewatcher. Na webinář se můžete přihlásit vyplněním registračního formuláře. Následně od nás obdržíte potvrzovací email s odkazem. 
webinář

Network Threat Detection and Response 
– The Multi-Vector Approach by Gatewatcher

 • Datum: 2. února 2024  
 • Čas: 10:00 hodin
 • Prezentující: Pawel Rybczyk, Regionální manažer CEE, Gatewatcher  a Daniel Karlíček, Channel Manager, VUMS DataCom 

 

Agenda

 • Kdo je to Gatewatcher? 
 • Co je NDR? 
 • Jak to funguje? 
 • Proč je to nejlepší přístup k detekci hrozeb v síti? 
 • Licence, otázky a odpovědi  

 

Webinář se bude konat převážně v angličtině. Těšíme se na Vás! 

Chci se registrovat
Registrace

Děkujeme za váš zájem...

Záznam webináře

webinář

New Detection Engine in Gatewatcher 
– BEACON DETECT

 • Datum: 1. března 2024 
 • Čas: 10:00 hodin
 • Prezentující: Xavier Rousseau, Solution Architect Director, Gatewatcher  

 

Agenda

Kybernetické útoky přicházejí v různých formách, ale jedním konstantním prvkem je nastavení komunikace Command & Control. Beaconing je běžným jevem, který má za cíl maskovat aktivitu a ověřit stav připojení. Na této události se představí nový modul Gatewatcher NDR - Beacon Hunter, schopný identifikovat hrozby bez ohledu na formu poskytnutých dat. Dozvíte se: 

 • Co je Command & Control komunikace? 
 • Jakou roli hraje v celém procesu? 
 • Co je Beacon Detect? 
 • Jak je analyzován síťový provoz? 
 • Jakou roli může hrát technologie strojového učení v kybernetické bezpečnosti? 
 • O důležitosti NDR nástrojů v kontextu budování bezpečnostní strategie organizace.  

 

Webinář bude probíhat v angličtině, případné dotazy rádi zodpovíme i v češtině. 

Těšíme se na Vás! 

Chci se registrovat
Registrace

Děkujeme za váš zájem...

Záznam webináře

cross