Děkujeme za váš zájem...

Naše společnost již od svého založení spolupracuje s firmou RAD Data Communications, která od roku 1981 představuje inovační technologie, jejichž cílem je zvýšit výkonnost a zlepšit konkurenceschopnost mezi poskytovateli služeb.
Společnost RAD nabízí poskytovatelům komunikačních služeb Service Assured Access (zajištěný přístup ke službám) a řešení migrace paketů, které snižují provozní náklady i složitost a zlepšují pružnost služeb.
Sem spadá MEF Carrier Ethernet 2.0 (přenos Ethernetu), monitorování výkonnosti na druhé a třetí vrstvě (L2,L3), rozpoznávání aplikací a Network Functions Virtualization (NFV), vývoj ASIC a FPGA, miniaturizace hardwaru a vylepšení SFP modulů i synchronizace časování. Řada z těchto technologií formovala průmyslové standardy, což je dáno aktivní rolí společnosti RAD v organizacích, jako jsou Broadband Forum, ETSI, IETF, ITU a MEF.
Se základnou více než 12 000 000 jednotek společnost RAD úzce spolupracuje s celosvětovými operátory, mezi něž patří A1 Telekom Austria, Bharti Airtel, CenturyLink, China Mobile, China Telecom, Claro, Deutsche Telekom/T-Mobile, Embratel, France Telecom/Orange, Hutchison, KDDI, KPN, SoftBank, Telefónica, TeliaSonera, Telstra, Telus, Verizon International a Vodafone.
RAD je členem skupiny společností RAD Group s hodnotou 1,46 miliard dolarů, která je vůdčí světovou firmou v oblasti komunikačních řešení.

Jsme IT distributor
cross